خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

ردیاب
توضیحات : ردیاب آهنربایی خودرو AT4
برند: ULC
تاریخ اضافه کردن به فروشگاه : 1398/10/25
قیمت : 18,000,000 ريال
توضیحات بیشتر : ردیاب آهنربایی خودرو AT4
دسته بندی : ردیاب شخصی
زمان تحویل : 2 ساعت بعد از سفارش - فقط شهر تهران
امتیاز محصول :

ردیاب آهنربایی خودرو ردیابی است که بصورت بیسیم کار می کند. این ردیاب دارای امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی می باشد که در مجموع توسط آن می توانید هر متحرکی را ردیابی بکنید. ردیاب آهنربایی ULC-AT04 یکی از بروز ترین ردیاب آهنربایی خودرو است که در بازار ایران توسط مجموعه یو ال سی ارائه می شود.

 

مزایای استفاده از ردیاب آهنربایی خودرو

ردیاب آهنربایی خودرو استفاده های بسیاری دارند، از مزایای استفاده از ردیاب آهنربایی خودرو این است که نیاز به نصب و سیم کشی ندارند. این دستگاه دارای باطری داخلی 10000 میلی آمپر است که این امکان را به کاربران می دهد تا برای مدت 25 الی 30 روز نسبت به ردیابی اقدام بکنید. 

بخاطر داشتن آهنربای، این ردیاب می تواند به هر سطح فلزی (مانند گلگیر خودرو، زیر بندیهای فلزی خودرو، زیر سینی خودرو، زیر زین موتور سیکلت و غیره) بچسبد و آن متحرک را ردیابی بکند. این ردیاب دارای یک پد می باشد که پشت آن دارای چسب بسیار قوی است و طرف دیگر آن دارای آهنربایی قوی است. لذا در صورت اینکه نیاز باشد می توانید این ردیاب آهنربایی خودرو را به سطوح پلاستیکی نصب بکنید.

 

مدت زمان کارکرد ردیاب آهنربایی

مدت زمان کارکرد ردیاب آهنربایی، به باطری داخلی آن بستگی دارد. در این ردیاب آهنربایی خودرو که باطری آن 10000 میلی آمپر است، مدت زمان کارکرد 24 ساعت مدت 25 روز می باشد. میزان شارژ این دستگاه روی نرم افزار سرور نشان داده می شود و شما می توانید نسبت به مشاهده میزان شارژ ردیاب آهنربایی را مشاهده بکنید.

 

ضمانت کارکرد ردیاب آهنربایی خودرو چقدر است

ردیاب آهنربایی خودرو، دارای ضمانت کارکرد 1 ساله است. این ردیاب بیسیم بخاطر اینکه در محیط باز می باشد ضد آب هستند

 

شرایط فسخ ضمانت کارکرد ردیاب آهنربایی خودرو

ردیاب آهنربایی خودرو دارای ضمانت یکساله است. شرایط فسخ ضمانت این ردیاب آب خوردگی و شکستگی است.

 

 

هنوز نظر ثبت نشده است!

محصول مشابه ای وجود ندارد!