خرید
سلام!
پشتیبانی یو ال سی جی پی اس

021-76703054-56,021-77725557 شبانه روزی: 09123030230

شماره های واحد فروش و پشتیبانی:

مشخصات ردیاب آهنربایی مناسب

ردیاب آهنربایی خودرو وسیله ای است که توسط آن کابران می توانند خودروهای دیگران را ردیابی بکنند. در اینجا ردیاب آهنربایی و ملاکهای انتخاب را بصورت کاملا تخصصی شرح خواهیم داد.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید لوازم ارتباطی جدید، مانند گوشی های تلفن همراه و غیره ارتباطات بین لوازم الکترونیکی بسیار پیشرفت کرده است. همچینن با پیشرفت لوازم مکان یابی ماننده جی پی اس ها و کوچکتر شدن آنها قابلیت ردیابی برای لوازم مختلف برای عموم مردم ایجاد شده است.

از دستگاه های ردیابی می توان به جی پی اس اشاره کرد. جی پی اس با استفاده از ماهواره هایی که دور کره زمین قرار داده شده است توانسته است امکان جهت یابی ومکانیابی را به کاربران خود بدهد. اما بصورت کلی دستگاه های ردیابی بصورت آنلاین و آفلاین کار می کنند.

ردیاب آهنربایی خودرو آفلاین است یا آنلاین

ردیاب آهنربایی که توسط تیم یو.ال.سی ارائه می گردد بصورت آنلاین است. آنلاین بودن ردیاب به این معنا است که شما می توانید بصورت زنده از مکان ردیاب مطلع بشود. اینکه چگونه مطلع بشوید را می توانید در مقاله ردیاب خودرو مشاهده بکنید.

 

ردیاب آهنربایی خودرو چگونه کار می کند؟

ردیاب آهنربایی خودرو دارای باطری است. بسته به میزان ذخیره شارژ باطری های این دستگاه مدت زمانی که این دستگاه بدون نیاز به شارژ مجدد کار می کند متفاوت است و هنگام خرید ردیاب آهنربایی خودرو بایستی نسبت به این موضوع آگاهی کامل داشته باشید که هر چند وقت یکبار امکان شارژ دستگاه را دارید.

 

ردیاب آهنربایی خودرو چه دقتی دارد؟

دقت ردیاب آهنربایی خودرو بسیار بالا است و در حد چند متر است. البته عوامل مختلفی هستند که می توانند روی دقت کارکرد ردیاب آهنربایی تاثیر گذار باشند. برای مطالعه عوامل تاثیر گذار در دقت ردیاب اینجا کلیک کنید.   دقت ردیاب آهنربایی خودرو دارای

 

نحوه محاسبه مدت زمان کارکرد ردیاب آهنربایی خودرو

برای محاسبه مدت زمان کارکرد ردیاب آهنربایی خودرو، بایستی حجم باطری و برق مصرفی ردیاب را از فروشنده سوال کرد. برای مثال در صورتیکه حجم شارژ باطری دستگاه 10000 میلی آمپر ساعت باشد و مصرف آن 200 میلی آمپر باشد با یک تقسیم ساده می توان مدت زمان کارکرد دستگاه را محاسبه کرد. در این مثال با تقسیم عدد 10000 بر عدد 200 رقمی در حدود 50 بدست می آید که این رقم یعنی مدت زمانی که دستگاه بدون نیاز به شارژ کار می کند.

در این مثال با این انباره باطری و میزان شارژ دستگاه حدود 50 ساعت(2 روز و 2 ساعت) کار میکند. البته عواملی نیز وجود دارند که باعث می شوند که مقدار واقعی کار کرد دستگاه نسبت به آنچه که اعلام شده است کمتر شود مانند عامل سرما یاگرما یا عمر باطری دستگاه که هرکدام عواملی هستند تا میزان ساعات کارکرد نسبت به آنچه که ذکر شده است کمتر شود.

 

 

 

 

انتخاب یک ردیاب آهنربایی مناسب همواره جزء دقدقه های مهم کسانی هست که می خواهند از این دستگاه استفاده کنند. ما در این مقاله نسبت به نحوه انتخاب این دستگاه راهنمایی های لازم را ارائه می دهیم.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/10/29

آخرین تغییرات :1/19/2020 12:00:00 AM